Altınordu Belediyesi

e-Vatandaş

"Özelleştirilmiş İnteraktif Vatandaş Portalı"

ALTINORDU BELEDİYESİ PERSONEL EĞİTİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

ALTINORDU BELEDİYESİ PERSONEL EĞİTİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

ALTINORDU BELEDİYESİ PERSONEL EĞİTİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Altınordu Belediyesi personeline yönelik hem kişisel gelişim ve becerilerinin geliştirilmesi hem de hizmette kalite ve verimliliği artırıcı hizmet içi eğitim seminerlerini sürdürüyor.

Altınordu Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünce yapılan planlama doğrultusunda gerçekleştirilen eğitimlerde; Etkili Yönetim Teknikleri ve Liderlik, İş Kalitesi, Zaman Yönetimi ve Takım Çalışması, Stres Yönetimi ve Öfke Kontrolü, Kurumsal Aidiyet ve Sorumluluk Bilinci eğitimlerinin yanı sıra AFAD uzmanları tarafından yangın ve deprem hallerinde kaçış güvenliği esasları konularında bilgilendirildiler.

ALTI KONUDA KAPSAMLI EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLEDİ

Altınordu Belediyesi, personel eğitimleri için kurum ve kuruluşlarla yaptığı iş birlikleri ile alanında uzman kişileri çalışanlarıyla buluşturmayı sürdürüyor.  Altınordu belediyesi ve Ordu Üniversitesi iş birliği ile yürütülen eğitim seminerinde Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Taşkın KILIÇ tarafından, belediye personellerine Etkili Yönetim Teknikleri ve Liderlik, İş Kalitesi, Zaman Yönetimi ve Takım Çalışması, Stres Yönetimi ve Öfke Kontrolü, Kurumsal Aidiyet ve Sorumluluk Bilinci eğitimleri verildi.

Ayrıca AFAD arama kurtarma teknisyeni Hüseyin Odabaş tarafından verilen eğitim seminerinde de yangın ve deprem hallerinde kaçış güvenliği esasları konularında bilgilendirildiler.

Belediye Meclis salonunda gerçekleştirilen eğitimlere tüm birimlerden çalışanlar katıldı.

BAŞKAN TÖREN “HEMŞEHRİLERİMİZE EN İYİ HİZMETİ SUNABİLMEK İÇİN TÜM ARKADAŞLARIMIZLA BİRLİKTE CANLA BAŞLA ÇALIŞIYORUZ”

Personel eğitimlerine önem verdiklerini belirten Başkan Aşkın Tören, “eğitim kurumlarımız ile yaptığımız iş birlikleri çerçevesinde alından yetkin uzmanları çalışanlarımız ile buluşturuyoruz. Dünyada yaşanan yoğun rekabet, bilgi ve teknolojideki hızlı gelişmeler ve çeşitlenen hizmet beklentilerine karşılık çalışma arkadaşlarımızın görevleriyle ilgili bilgi, beceri ve tutumlarını geliştirmek üzere planlı eğitim etkinlikleri gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra yine toplumsal farkındalık eğitimleri de düzenliyoruz. Kurumsal hizmet kalitemizi doğrudan etkileyen eğitim seminerlerimiz devam edecek” diye konuştu.