Altınordu Belediyesi

e-Vatandaş

"Özelleştirilmiş İnteraktif Vatandaş Portalı"

ALTINORDU BELEDİYESİ STANDI ORDU SEVDALILARININ BULUŞMA NOKTASI OLDU

ALTINORDU BELEDİYESİ STANDI ORDU SEVDALILARININ BULUŞMA NOKTASI OLDU

ALTINORDU BELEDİYESİ STANDI ORDU SEVDALILARININ BULUŞMA NOKTASI OLDU

Ordu’nun, Altınordu'nun yeşiliyle, mavisiyle, eşsiz lezzetleri ve tüm renkleriyle İstanbul’a taşındığı 12. Ordu Tanıtım Günleri sona erdi.

Altınordu Belediyesi Standa misafirlere ikram edilen ve tadan herkesin büyük beğenisini kazanan fındıklı, dağ çilekli, kivili, üzümlü kahveleri, belediyenin üretimi organik elma suları yanı sıra nitelikli içeriği ve tematik formuyla fuara damgasını vurdu.

BAŞKAN AŞKIN TÖREN VE EŞİ AYFER TÖREN BÜYÜK TAKDİR TOPLADI

Başkan Aşkın Tören, İstanbul Yeni Kapı Sahili etkinlik alanında 4 gün boyunca devam eden Ordu Tanıtım Günlerinde ziyaretçi akınına uğrayan Altınordu Belediyesi standında gurbetteki binlerce Ordulu hemşehrisinin yanı sıra birçok siyasetçi, iş adamı ve sporcuyu da ağırlayarak yoğun katılımlı bir etkinliği geride bıraktı.

Misafirlerini, eşi Ayfer Tören ile birlikte ağırlayan Başkan Tören, konuklara belediyenin yatırım proje ve hizmetler ile ilgili bilgi verirken her biriyle de ayrı ayrı fotoğraf çekinmeyi de ihmal etmedi. Başkan Tören, ulusal ve yerel birçok basın kuruluşuna verdiği mülakatlar ile Altınordu’da yürütülen çalışma proje ve hizmetleri anlatırken, şehrin tanıtımı noktasında da çalışmalarını fuar boyunca devam ettirdi.

BAŞKAN TÖREN “ORDUMUZ, ALTINORDUMUZ ÇOK MÜSTESNA ÇOK ÖZEL ŞEHİR”

Altınordu Belediyesi Standının ziyaretçi akınına uğradığını ifade eden Başkan Tören, “Bu yıl ki tematik standımızdaki formumuz, Türkiye cumhuriyeti devletimizin Türkiye yüzyılı perspektifinden yola çıkarak şehrimizin kadim Anadolu  irfanının değerleriyle mayalanmış özelliklerini, güzelliklerini öte yandan mutfağını folklorunu hemşehrilerimize sunduğumuz, misafirlerimize tanıttığımız ve şehrimizi turistik açıdan ziyaret edilecek yerler arasında görmeleri adına gezi rotalarımızı, inanç rotalarımızı, gastronomi rotalarımızı ve tüm zenginliklerimizi değerlerimizi anlattığımız çok yoğun ilgiyle karşılaştığımız bir festival oldu." dedi.

Başkan Tören, organizasyonda emeği geçenlere de teşekkür etti.