Altınordu Belediyesi

e-Vatandaş

"Özelleştirilmiş İnteraktif Vatandaş Portalı"

PLANLANAN PROJELER

ATA TOHUM MERKEZİ
01 Ocak 2022

ATA TOHUM MERKEZİ

  • Ata tohumu genetiğiyle oynanmamış, herhangi bir laboratuvar ortamında müdahaleye maruz kalmamış tohumlardır. DNA dizilimi doğal olan bu tohumlar doğurganlığını da kaybetmediği için çoğalabilir ve sürdürülebilir özelliğe sahiptir.  Bu sayede nesilden nesile aktarılabilir ve yeni ekim dönemlerinde yeniden tohum alma gerekliliğini ortadan kaldırır. 
LAVANTA EVİ ve LAVANTA BAHÇESİ
01 Eylül 2021

LAVANTA EVİ ve LAVANTA BAHÇESİ

Lavanta bahçesi 

KUMBAŞI PAZAR ALANI
01 Eylül 2021

KUMBAŞI PAZAR ALANI

Kumbaşı Pazar Alanı

ETNOSPOR TESİSİ
01 Eylül 2021

ETNOSPOR TESİSİ

At binme deneyimi, binicilik hareketleri, at terbiyesi, insanlar ile atlar arasındaki arkadaşlık ile kültürel ve sosyal kalkınmaya fayda projenin temel amaçlarındandır. Bu proje ile milletimize mal olmuş geleneksel sporların ve oyunların ayakta tutulması, bilinirliklerinin artması ve yaygınlaşması amacıyla 8.310 metrekare alan dahilinde Etnospor faaliyetlerinin yapılması hedeflenmektedir.  

 

KARAVANPARK
01 Eylül 2021

KARAVANPARK

Şehir hayatından sonra bir alternatif arayan ziyaretçiler araçları ile gittikleri yerlerde güvenliklerini sağlayabilecekleri, ihtiyaçlarını giderebilecekleri ve kalacakları süre boyunca çeşitli hizmetler alabilecekleri karavan park alanlarına ihtiyaç duymaktadır.

SEMT SAHALARI
01 Eylül 2021

SEMT SAHALARI

Bireylerin zamanlarının büyük çoğunluğunu iş/okul veya farklı sosyal uygulamalara ayırdığı tempo içerisinde bu zamanın bir kısmını belirli bir sosyal faaliyet çerçevesinde aynı binayı, aynı sokağı veya aynı mahalleyi paylaştığı bireylerle geçirebilmesi sağlanacaktır. Altınordu İlçesindeki sportif yapı kapasitesini artırmak üzere her biri 800 (20mX40m) metrekare olmak üzere 10 futbol sahasından oluşan toplam 8000 metrekare alanda sportif faaliyet sürdürülmesi amaçlanmaktadır.

GÜZEL YALI PARK ALANI
01 Mart 2021

GÜZEL YALI PARK ALANI

Güzelyalı Mahallesinde yaşayan halkın ortak kullanacağı çocuk oyun alanı ve rekreasyon alanına ihtiyacı vardır. Bu ihtiyacın giderilmesi hedeflenmektedir.

ENGELLİ TEK DURAK
01 Nisan 2020

ENGELLİ TEK DURAK

Engelli vatandaşlarımızın belediyemizdeki bütün iş ve işlemlerini tek bir noktadan halledebilmeleri ve erişim kolaylığı hedeflenerek belediyemiz hizmetlerinden daha rahat bir şekilde yararlanmaları hedeflenmiştir.